F.P.H.U. "Cichoński" to prywatna firma specjalizująca się w produkcji szerokiego asortymentu mebli do wyposażenia wnętrz.
Firma ma swą siedzibę w Brzesku, istnieje od 1999 roku.
Na naszym rynku jesteśmy uznanym producentem mebli. Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 10 pracowników, którzy wykonują meble według najwyższych standardów jakościowych. 
Czyni to nasza firmę - z jednej strony elastyczną, a z drugiej tworzy wystarczająco duży potencjał produkcyjny, który pozwala w krótkim czasie realizować zamówienia dla  klientów indywidualnych jak i duzych firm. 
Klient traktowany jest indywidualnie, od momentu przekroczenia progu naszej firmy otoczony jest fachową opieką. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, projektowania mebli zgodnie z zasadami ergonomii oraz najnowszymi trendami. Współpraca z Państwem rozpoczyna się od pomiaru pomieszczeń i wstępnego określenia potrzeb i oczekiwań. Wykorzystanie przy projektowaniu profesjonalnego oprogramowania zapewnia szczegółową i wierną wizualizację, co ułatwia dokonanie optymalnego wyboru. Dopiero kiedy meble są zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, dokonujemy precyzyjnej wyceny.

Dbając o cenny czas naszych zleceniodawców do mebli proponujemy również kompletny sprzęt AGD jak również niezbędne wyposażenie. Posiadamy własny transport i fachowy serwis. Na nasze wyroby udzielamy gwarancji. 

Mamy nadzieję że nasza oferta zainteresuje Państwa i pozwoli rozpocząć owocną współpracę.
Zakres naszego działania obejmuje Kraków, Bochnia, Brzesko,Tarnów.

 

logo producentówloga producentów branża meblowa